Welcome :)


Nowo wybudowany obiekt położony jest w pięknej wiosce Ścięgny, 20 minut na pieszo od centrum Karpacza. Liczne wędrówki górskimi szlakami, wycieczki po Kotlinie Jeleniogórskiej, przepiękne wodospady, muzea, letnia rynna saneczkowa, to tylko kilka atrakcji z jakich mogą Państwo skorzystać.
Zachęcamy również zwolenników białego szaleństwa do zaplanowania swego urlopu zimą. Polecamy także wycieczkę do sztolni w sąsiednich Kowarach i do Western City w Ścięgnach.
W pobliskim miasteczku cowbojskim można pojeździć na koniach, posłuchać muzyki country, a w saloonie napić się piwa, bądź być świadkiem napadu na bank.

Oferujemy wygodne pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępna kuchnia na każdym piętrze, ogród z miejscem na ognisko i grill oraz bezpłatny parking. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV-SAT oraz internetem bezprzewodowym Wi-FI. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe,  2 pokoje z balkonem. Zapraszamy :)

Konto: 04 1090 1926 0000 0001 3419 5488

Bank: WBK

Photo gallery


Artykuły o regionie


Średniowieczne zabytki w Karkonoszach

Karkonosze to niezwykle atrakcyjny region, zwłaszcza dla kogoś, kto interesuje się zabytkami i uroczymi miejscami. Z Villi Meisterburg w Ścięgnach blisko jest do wielu najciekawszych obiektów, z których wiele pamięta jeszcze czasy średniowiecza. Mało który region Polski ma tyle pięknych pałaców i zamków co Karkonosze. Niektóre są w świetnym stanie, z innych zostały jedynie ruiny. Jednym ze wspaniale zachowanych obiektów jest Pałac Schaffgotschów w Cieplicach. Obecnie znajduje się tam wydział Politechniki Wrocławskiej, jednak jest kilka sal, do których na co dzień nie ma dostępu. Posiadają one oryginalne elementy i można je zobaczyć np. przy okazji organizowanych tam kameralnych koncertów. Kilka okazałych więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Wifi

  • Parking

Location