Księga Gości


Zobacz wiecej opinii na GOOGLE

W pierwszej połowie czerwca, przez 13 dni mieszkaliśmy w Villi Meisterburg. Otrzymaliśmy do zamieszkania obszerny, jasny pokój z balkonem i własną łazienką. Pokój i łazienka wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty i urządzenia nowe sprawne, telewizor dobrze odbierający wiele programów. Zaskoczyło nas bogate wyposażenie kuchni, w której było wszystko od sztućców, po talerze, kubeczki, garnki i patelnie w dużym wyborze, kuchenkę elektryczną, lodówkę i zmywarkę. Całość dopełnia bogaty, estetyczny i przemyślany wystrój wszystkich pomieszczeń, wykonany artystyczną ręką Właścicielki. Pomieszczenia w domu czyste i zadbane, panuje tu spokój, można naprawdę wypocząć od miejskiego hałasu, również na ogródku bogato wyposażonym. Ceny za pokoje są na pewno warte stworzonym tu warunkom zamieszkania. Co roku wynajmujemy pokój na wakacje w innej części Polski, ale to właśnie tu po raz pierwszy po zapłaceniu należności otrzymaliśmy paragon fiskalny, co odnotowujemy z uznaniem dla Właścicielki. Polecamy innym turystom zamieszkanie w Vilii Meisterburg, sądzimy, że wszyscy będą równie zadowoleni jak my. Małgorzata i Marek z Krakowa

Marek, 2019-07-21

Super miejsce, super właściciele, pokoje z łazienkami kuchnia wszędzie czysto polecam wszystkim, W niektórych hotelach nie ma tak czysto i miło jak tam. Nie ma co opisywać dużo tam trzeba pojechać i samemu się przekonać.

Maria, 2018-04-01

Miejsce godne polecenia. Gospodarze mili i przyjaźni. Villa w rzeczywistości jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Przestronne pięknie wykończone pomieszczenia, czysto, wszystko pod ręką, nie musicie zabierać z domu nic prócz dobrego humoru. A myślę, że na jego brak gospodarze też coś zaradzą 😁 Dziękujemy za gościnę.

Agnieszka, 2018-02-08

Byliśmy z mężem na początku lipca 2017 i byliśmy bardzo zadowoleni, pobyt wspominamy do dziś z uśmiechami na twarzach. Pokoje ładnie urządzone i przede wszystkim czyste, podobnie jak łazienki. Kuchnia super wyposażona, można korzystać bez przeszkód. Świetna domowa atmosfera , zapewniająca dobry kontakt z innymi mieszkającymi, dzięki czemu można się z integrować i wymienić poradami dotyczącymi miejsc, które warto zobaczyć. Właściciele bardzo gościnni i pomocni. Gorąco polecamy dla par oraz rodzin, idealna baza wypadowa dla osób nastawionych na zwiedzenie jakże pięknej okolicy. Dziękujemy właścicielom za pobyt :)

Beata, 2017-08-25

Bardzo miło spędzony tydzień, wspaniali gospodarze, piękne widoki z okna, świetna baza wypadowa na Karpacz i szlaki. Pokoje bardzo praktyczne , przestronne i czyste. Świetne zaplecze dla pobytu z dziećmi. Polecam!!!

Rafał, 2017-07-30

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą atmosferę. Spędziliśmy u Państwa bardzo miło majówkę. Piękne widoki z okna i wspaniały nastrój spowodowały, że na pewno będziemy tu wracali.

Ania, 2017-05-03

Spędziliśmy tam bardzo udaną końcówkę wakacji. Pokoje ładne,czyste, łazienki również. Polecam serdecznie! :)

Aleksandra, 2016-09-26

Bardzo miłe miejsce. Świetna baza wypadowa do wielu ciekawych miejsc. Pokoje funkcjonalne, czyste. Bardzo pomocna Pani zarządzająca. Polecam. Chętnie tam wrócę z rodziną.

Arkadiusz, 2015-07-28

Spędziliśmy u Państwa bardzo udany urlop. Warunki, które zastaliśmy mocno przewyższyły nasze oczekiwania :) Z chęcią polecimy Państwa Villę znajomym i rodzinie, sami chętnie wrócimy i to nie jeden raz :) POZDRAWIAMY!! :)

Marysia, 2015-07-15

To miejsce jest dla mnie wyjątkowe. Świetne warunki, bliskość Karpacza, a jednocześnie spokój i wspaniały klimat do wypoczynku. Wracam tam tak często jak mogę, zarówno sam jak i z rodziną. Polecam !!!

Maciej, 2015-06-22

Bardzo dziękujemy za gościnę. Było nam u Państwa bardzo dobrze. Życzymy zdrowia i udanych gości. A. Rybak z Rybkami z Gdyni

Andrzej, 2014-12-27

Bardzo dziękujemy za gościnę. Było nam u Państwa bardzo dobrze. Życzymy zdrowia i udanych gości. A. Rybak z Rybkami z Gdyni

Andrzej, 2014-12-27

Wirklich ein sehr bysonderes Burg Sehr schon und sauber!! Hier sieht man Deutsche Grundlichkeit! Bezitsers sehr freundlich und stehen zu verfugung und hilfe!! Ich mochte diese willa meisterburg an jede empfhelen.

prof, 2014-03-19

Wirklich ein sehr bysonderes Burg Sehr schon und sauber!! Hier sieht man Deutsche Grundlichkeit! Bezitsers sehr freundlich und stehen zu verfugung und hilfe!! Ich mochte diese willa meisterburg an jede empfhelen.

prod, 2014-03-19

Dodaj